Jednorázové  ONLINE konzultace (videocall) na míru pro profesionální i zájmové umělce, kteří chtějí vystavovat, rozvíjet svoji tvorbu, prezentovat se a cítit radost a motivaci ve své tvorbě.

 

Nejčastější témata:

-JAK NACENIT SVÉ OBRAZY - SESTAVENÍ CENÍKU

-PÉČE O KLIENTY A ZÁKAZNÍKY, ABY KUPOVALI VAŠE UMĚNÍ

-MOŽNOSTI, KDE MÍT VÝSTAVY A JAK VÝSTAVU USPOŘÁDAT

-PRAKTICKÁ POMOC S TEXTEM O VAŠICH OBRAZECH

-MOŽNOSTI ÚČINNÉ PREZENTACE PRO ZÍSKÁNÍ KLIENTŮ

-ZAKÁZKY - jak pracovat na zakázkách, aby klienti byli spokojeni (a vy měli své hranice)

Videocall přes whatsapp, messanger, zoom, skype nebo teams v čase, který vám vyhovuje. 🙂

Těším se na Vás!

Pokud Vás tato konzultace volá, napište mi na můj e-mail:

olga@olgavaclavkova.cz

Reference:

Děkuji za Vaši konzultaci, celou dobu tady chodím a jen kroutím hlavou, co se to děje. Moc moc děkuji za to, co dnes proběhlo, co jste mi pomohla otevřít, pochopit, pojmenovat a věřím, že i uchopit. Jsem moc ráda, že jsem Vás oslovila a že díky Vám se mi podařilo více nahlídnout do sebe. Cítím obrovskou vděčnost, že lidé jako jste Vy, tady pro nás/pro mě, jsou. Bylo to víc než profesní konzultace, mnohem víc. Z celého srdce děkuji.
Dita S.malířka abstraktních obrazů
Konzultace pro mě byla nesmírně obohacující a cenná, jsem vděčná za to, že jsem Vás, Oli, mohla poznat (což věřím, že nebyla náhoda) a načerpat od Vás praktické informace o něčem, co mě tolik naplňuje. Dodala jste mi sebevědomí a další chuť k pokračování v mé tvorbě, jste úžasná v tom, co děláte.
Petra @malujepetramalířka
Olinku poznám z instagramu, kde pravidelne dáva umelcom dobré rady aj odvahu. Žiadna zbytočná teória, ale konkrétne tipy z dlhoročnej praxe; komplexné know-how, ktoré človek získava roky. Ďakujem Olinka že si mi ukázala, že mať vlastnú výstavu, vôbec nie je nedosiahnuteľným cieľom.
Lu.maluje