Objednávka eBooku 

Na této stránce si můžete stáhnout eBook Manuál pro přípravu výstavy od A do Z 

 • ANO
  Objednávám si eBook s kurzem Manuál pro přípravu výstavy od A do Z.
 • ANO
  Vím, že s Manuálem pro přípravu výstavy od A do Z dostanu dárek ve formě dalšího kurzu - Manuálu pro přípravu vernisáže. Obdržím také osobní online konzultaci na míru (60-90 minut).
 • ANO
  Vím, že produkt obdržím na svůj e-mail v elektronickém formátu PDF hned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/šlápla vedle, že toto není eBook pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

V kurzu je profesionálně všechno krásně shrnuté. Opravdu se mi to moc líbí. Oli je prostě úžasná bytůstka, která má otevřenou náruč pomoci pro všechny "nesmělé" rádoby umělce (no to je až příliš silné slovo) raději výtvarné odvážlivce. Vím, že se budou kurzy líbit a především pomohou i dalším bláznům podniknout tento riskantní krok do neznáma, jako to pomohlo mně. Nebojte se jít do tohoto "neznáma", protože s pomocí Olči se Vám nemůže stát nic špatného, nepředvídatelného, nemilého či nepříjemného a budete mít opravdu báječný pocit sami ze sebe, že jste tento krok udělali. Pomůžete si tím k dalším činům, které Vás na této výtvarné cestě čekají. Jen začněte a pak už to vše půjde samo. Ten první krok je nejdůležitější a ty další kroky už nepůjdete sami, ale s Olčou.
Vlaďka Kuthanovávýtvarnice
Olinku poznám z instagramu, kde pravidelne dáva umelcom dobré rady aj odvahu. Jej prvým sprievodcom k vlastnej výstave som bola nadšená, preto som mala na tento manuál veľké očakávania. Po prečítaní môžem povedať, že ich VŠETKY SPLNIL! 🙂 Žiadna zbytočná teória, ale konkrétne tipy z dlhoročnej praxe; komplexné know-how, ktoré človek získava roky. Ďakujem Olinka že si mi ukázala, že mať vlastnú výstavu, vôbec nie je nedosiahnuteľným cieľom.
Lucia - lu.malujekreslířka a malířka
Děkuji za Vaši konzultaci, celou dobu tady chodím a jen kroutím hlavou, co se to děje. Moc moc děkuji za to, co dnes proběhlo, co jste mi pomohla otevřít, pochopit, pojmenovat a věřím, že i uchopit. Jsem moc ráda, že jsem Vás oslovila a že díky Vám se mi podařilo více nahlídnout do sebe. Cítím obrovskou vděčnost, že lidé jako jste Vy, tady pro nás/pro mě, jsou. Bylo to víc než profesní konzultace, mnohem víc. Z celého srdce děkuji.
Dita S.malířka abstraktního umění

Potřebujete pomoc?

Napište mi na olga@olgavaclavkova.cz 

Jsem tu pro Vás, moc ráda Vám pomůžu.