Objednávka eBooku 

Na této stránce si můžete stáhnout eBook s podrobným kurzem a videonávody Vytvoř si vlastní portfolio - brožura snadno, rychle a za pár korun

  • ANO
    Objednávám si eBook s kurzem a videonávody Vytvoř si vlastní portfolio - brožura snadno, rychle a za pár korun.
  • ANO
    Vím, že produkt obdržím na svůj e-mail v elektronickém formátu PDF hned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/šlápla vedle, že toto není eBook pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

Tento eBook byl pro mě velkým povzbuzením a dodáním důvěry v sebe, že i domácí umělec může předávat radost díky svým dílům dál. Podstatným přínosem pro mě byly rady a tipy, jak poskytnout informace o sobě a hlavně o své tvorbě, díky brožuře, kterou mohu mít vždy u sebe, nabídnout a představit své obrazy dalším lidem.
Milenamalířka skla a obrazů
Jako absolventka dvou výtvarných škol bych tehdy při přijímačkách velmi ocenila, pokud by mi někdo dokázal takto poradit, jak se prezentovat u přijímacích zkoušek. Nezáleží totiž jen na kvalitě předložených prací, ale i na způsobu prezentace! Pokud se tedy hlásíte na uměleckou školu, vřele doporučuji řídit se radami v tomto ebooku. Vaše portfolio to posune na novou úroveň.
Olga Cheníčkovámalířka a ilustrátorka
"Brožura nebo skládačka s uměleckým dílem je důležitá v tom, že se zviditelníte. Ukazovat komukoliv fotky na mobilu není nic dobrého. Každého to za chvilku přestane bavit. Takže já jsem na základě Tvé brožurky dostala hned další dvě nabídky na výstavu. Jednu z nich jsem získala právě díky tomu, že jsem ukázala právě tuto brožurku, provozovatel galerie se nadchnul a chce uspořádat na jaře výstavu. Takže nejdůležitější charakteristika je: profesionalista a zviditělnění se na patřičné úrovni."
Vlaďka Kuthanovávýtvarnice
Moc Vám děkuji, za to, že vytváříte publikace, které nás posouvají ku předu. Na dovolené jsem si vytvořila 1. brožurku se svými obrazy a uklidila složky, popsala jsem si jednotlivé obrazy a připravila jsem si složku jen pro brožury. Ještě si potřebuji vytvořit tu skládanou brožurku. Výborně se mi s těmi Vašimi návody pracuje. Jsem za ně fakt vděčná, za všechny ty oborné rady.
Kamila H. malířka krajin

Potřebujete pomoc?

Napište mi na olga@olgavaclavkova.cz 

Jsem tu pro Vás, moc ráda Vám pomůžu.