Zimní výstava Skicáře

Vítejte na stránce, na které bude umístěna druhá virtuální výstava pro umělce, kteří chtějí vystavovat. Pro všechny, které volá radost, aby malovali a kreslili.

Téma:

SMÍCH a NADĚJE

S radostí zvu všechny, kteří malují, kreslí, fotí či jinak tvoří k druhé virtuální výstavě Skicáře odvážného umělce, která bude zde na těchto stránkách. Budou zde vystaveny obrazy, kresby, fotografie, které se budou vztahovat k tématu výstavy.

A jaké bude téma?

Poslali jste mi hodně témat a já Vám moc děkuji za to, s jakým zájmem a radostí jste se toho zhostili. Naprosto po pravdě musím říct, že bych udělala výstavu na všechna témata, která jste poslali, protože evidentně jsme dost propojení a rezonujeme stejně. A já si toho vážím. Musela jsem ale z témat vybrat a nakonec jsem zvolila témata dvě:

 

SMÍCH A NADĚJE

 

Jak pro Vás vypadá NADĚJE? Co cítíte, žijete, vnímáte, když se SMĚJETE? Jak prožíváte SMÍCH?

 

Těším se, moc se těším na naše SPOLUtvoření. Vím totiž, že každý z Vás je jedinečný a nikdo jiný nemaluje, nekreslí a netvoří tak, jako Vy. Každý je originální a přináší lidem to nejlepší ze sebe. 

 

Můžete použít techniku, kterou pracujete nejraději – akryl, olej, pastelky, akvarel, pastel, fotografii, koláž, keramiku...

 

 

Výstava pak bude na těchto stránkách spuštěna během února 2022.

Moc se na vaše díla těším. A těším se, že budeme společně sdílet, motivovat se v tvorbě a budeme mít další společnou výstavu.

 

Děkuji také autorům obou témat - Mirce Linhartové (SMÍCH) a Georgi Atanasovi Simkovi (NADĚJI) -

s radostí jim daruji můj kurz v eBooku Jak si vytvořit vlastní brožuru uměleckého díla

 

Můžete začít a nechte proudit energii a radost z tvorby, jak budete chtít, jak budete cítit.