Myslíte si, že jste v malování začátečník? A co když nejste?

Stalo se vám, že jste si říkali, že nemáte výtvarné školy, že malujete jen pár let, a proto si nemůžete stanovit za svou tvorbu dostatečný honorář?

Ano, to se mohlo stát mnoha malířům, a to i těm s výtvarnou školou, ale ráda bych zde poukázala na to, že ve svém životě a životním příběhu nejste začátečník, zde opravdu nezačínáte.

A přesně tento příběh do svých obrazů a umění vkládáte, proto přihlédněte i k tomu, že vše tvoří vaše dílo a umění.

Nezáleží na tom, kolik vám je let, vždyť už i základní škola byla dost křest ohněm, kdy jste nabrali spoustu zkušeností do života.

Hodnocení a cena vašeho obrazu

K výše napsanému bych přihlédla při tvorbě ceny vašeho obrazu, protože malování není jen o čase, který strávíte se štětcem v ruce (a už jen toto spolkne desítky hodin při tvorbě jednoho obrazu). Do obrazu vkládáte svoje zkušenosti, váš příběh, vaše srdce, energii. A to je to nejcennější. Takže – ohodnoťte se.

Mou radostí je kromě práce v galerii také podpora umělců v jejich tvorbě, sebevědomí, radosti a odvaze. Proto pomáhám umělcům najít cestu, jak prodávat své umění, jak si uspořádat výstavu, jak si nastavit potřebnou administrativu pro umělecké podnikání, jak být vidět na sítích - to vše a mnoho dalšího je shrnuto v programu Jak úspěšně prodávat své umění - podívejte se na něj zde >> . Dále jsem napsala praktický Manuál pro přípravu výstavy - podívejte se zde >> Zabývám se také tvorbou publikací o výtvarných dílech a o práci umělců, a proto pomáhám vytvářet profesionální tištěné materiály od brožur po monografie. Jak si takovou brožuru můžete vytvořit i Vy jednoduše doma, si můžete přečíst v mém eBooku "Vytvořte si vlastní portfolio" zde >> . Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.